ČLÁNKY, TEXTY, FOTO ...

Počítač v rodině starších seniorů

E-mail od majitelky portálu Třetí věk z 3.3.2010 k seriálu Počítač v rodině seniorů

DOBRÝ DEN, PANE VOHRADNÍKU, DĚKUJI ZA ČLÁNKY,

od Vás přijmu jakékoli články, i podle statistiky návštěvnosti a hledaných klíčových slov je o Vaše články a témata velký zájem, dokonce jste podle letošní zimy nejúspěšnější autor. Takže díky moc a pošlete, budu se - i čtenáři - těšit.

Zdraví

Vlasta Otychová

 

1.         KAŽDÝ ZAČÁTEK NENÍ TĚŽKÝ

Celkem 2 komentáře

29.03.2010 09:56  Veronika

Dobrý den, díky Vašemu článku jsem přišla na krásný dárek pro svou zvídavou babičku..koupím ji PC a zavedu internet..a má o zábavu postaráno:) Díky.

29.03.2010 10:35  Z. Vohradník (vohradnik@hlinecko.cz)

Milá Veroniko, děkuji za Vaši babičku. Takovou vnučku bych si také přál. Upozorněte babičku na adresu Třetího věku. Tam si počte. Z. Vohradník
https://www.vohradnik.webnode.cz

 

2.         RYCHLÁ ORIENTACE NA INTERNETU

Celkem 1 komentář

13.04.2010 20:01  emil černý

velice inspirující, moc děkuji.

 

3.         DŮLEŽITÉ STRÁNKY NA INTERNETU

Celkem 2 komentáře

14.04.2010 10:19  Hana Popadincová

Vážený pane Vohradníku, zarousila jsem na Vaše stránky, hlásím, že jsem čerstvá penzistka, takže se teprve orientuji ve svých nových možnostech. Našel jste někde také odkaz na výuku angličtiny, která by byla cenově zvýhodněná pro naši komoditu, či možnost si jen tak konverzovat...? Děkuji pěkně za jakoukoliv odpověď a přeji krásný dobrý den - Hana Popadincová

14.04.2010 22:06  Z. Vohradník (vohradnik@hlinecko.cz)

Vážená paní Papadincová, v loňském seriálu „Jak člověk zůstane v duchu stále mladý“ jsem společně s JUDr. Irenou Novotnou napsal článek „I ve stáří se učte cizí jazyky“. Najdete ho na adrese http: //www.tretivek.cz/200903/jak-clovek-zustane-v-duchu-stale-mlady-1-5. Tam se dozvíte více, zejména v části paní doktorky. Přeji Vám hodně úspěchu v učení angličtiny. Z. Vohradník
https://www.vohradnik.webnode.cz

 

6. MÁTE SVOJE WEBOVÉ STRÁNKY
Celkem 3 komentáře

27.04.2010 16:56  Jiří Jelínek

Dobrý den. Zrovna v sobotu jsem oslavil 77. narozeniny. Počítač mám dlouhou dobu. Mailuji s mnoha známými, mám i skajp. Takže si často voláme, někdy i každý den. Od mládí jsem fotografoval, fotografuji i nyní. A někteří známí rovněž. Vyměňujeme si celé soubory fotek, prostě je to super. Tak přeji mamince hezké zážitky a ostatním, co se nechtějí na počítači učit musím napsat, že se nemají čeho bát. Jde to samo a přináší to spoustu hezkých zážitků i nových přátelství. Přeji hezký den.

27.04.2010 04:42  JUDr. Irena Novotná.

Skvělý článek. Mé mamince nedělá počítačová komunikace žádné problémy. Je jí osmdesát let. Ale chce si s rodičem sednout a mít trpělivost je to naučit. A naopak jsou lidé, kteří se na počítači učit nechtějí. Škoda.

27.04.2010 21:10  Vladimír (info@topcz.net)

Pošlete mou URL adresu (www.topcz.net) svým známým seniorům, kteří se chtěji trochu zdokonalit ve využívání PC a pohybu na Internetu. Najdou tam řadu instruktážních videí zaměřených speciálně pro seniory. Na své stránce mám odkaz i na Třetí věk, ale jak jsem zjistil, odkaz na mou stránku se odsud nějak ztratil. Škoda. Zdravím všechny co se nebojí učit i v pokročilejším věku. Patřím také k vám - v lednu mi bylo 73.
https://www.topcz.net

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons AGirlNextDoor  © 2008 Všechna práva vyhrazena.