ČLÁNKY, TEXTY, FOTO ...

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Možná by Vám pomohlo k dohledání dalších příbuzných

https://kdejsme.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: Možná by Vám pomohlo k dohledání dalších příbuzných

Již jsem se díval. Děkuji za typ. Údaje v Kdejsme však nenavazují na statistiku MV

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Možná by Vám pomohlo k dohledání dalších příbuzných

Omlouvám se, máte pravdu. Použiji to v dalším hledání až se k jmenovcům zase vrátím Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

our family?

Dear Mr Vohradník,

As I visited the facebook site of my brother, Gábor, I noticed your comment. I became curious and decided to get in touch with you. I live in Switzerland and would eagerly know my relatives and, furthermore, the history of my family. Unfortunately, I cannot speak Czech and, therefore, I must write in English.
I would be very grateful, if you could answer me.
Thank you very much in advance and I wish you and your family a beautiful weekend.

Datum
Vložil
Titulek

Re: our family?

Sorry for the late reply. Thank you for your interest. I am in contact with your relatives in Canada. I have him e-mail address. Write me at vohradnik@hlinecko.cz.

Datum
Vložil
Titulek

Další Vohradník ?

Pěkný večer. Mám pro Vás možná dalšího jmenovce.Jmenuje se Jaroslav Vohradník a je klientem domova pro mentálně postižené, kde pracuji.

Datum
Vložil
Titulek

PPM

Ahoj, v úterý 1.6.2010 jsme spustili finální verzi online fotbalového manažeru POWERPLAY MANAGER, kde se jako generální manažer týmu staráš o celý jeho chod, od nákupu a prodeje hráčů, přes jejich trénování, výstavbu sportovního zázemí po vytváření sestavy na zápas a následného hraní zápasu proti tisícovkám týmů řízených jinými lidmi z celého Světa.

Využij jedinečné šance spojené se spuštěním plné verze a zažij hromadný start této hry, kdy budeš mít stejné startovní podmínky jako ostatní lidé. Dokaž všem ostatním, že tvé sportovní, manažerské a obchodní schopnosti jsou lepší, než u ostatních.Děkuji za tvůj čas věnovaný této zprávě a zahraj si fotbal, chceš-li zde www.powerplaymanager.com, nebo přímo zaregistruj se zde a ukaž, že máš na to být lepší, než ostatní: https://ppm.powerplaymanager.com/cs/registrace-do-sveta-online-sport-ovnich-manazer-skych-her.html

Datum
Vložil
Titulek

Pozvánka do PPM

ahoj, chtěl bych vás pozvat ke hraní online hokejového manageru, který najdete na této adrese: https://www.powerplaymanager.com/ Jedná se o online hru, kterou hrajete v internetovém prohlížeči, staráte se o svůj vlastní tým, kupujete hráče, trénujete je, stavíte zázemí a vše, co k tomu patří. Tato hra je samozřejmě zdarma.

V této době se navíc dokončuje další verze, od 12. 4. 2010 bude k dispozici i hratelná beta verze fotbalového manageru

Děkuji za váš čas věnovaný této zprávě, Laďa

Datum
Vložil
Titulek

Doplnění údajů

Emanuel *24.7.1880 +22.12.1974 (sládek, Velké Popovice), měl asi 1 syna - doplnění-jsem jeho vnuk- měl 3 syny a 1 dceru, Emanuel, Josef (můj otec), Zdeněk, Božena provdaná Šimáčková , poslední bydliště Velké Popovice.

Datum
Vložil
Titulek

:)

Ahoj, pekne stranky!! Jen tak dal!!;)

<< 1 | 2 | 3 >>
Pokračovat na přehled kódů

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons AGirlNextDoor  © 2008 Všechna práva vyhrazena.